1978'den bugüne TERRA SHOES, ayakkabıcılık sektöründe özgün kalitenin ve şıklığın adı oldu. Bilgi birikimimiz becerilerimizin, tecrübelerimiz yaratıcı fikirlerimizin, merakımız ise ilhamımızın kaynağı olmuştur. Müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımız Terra Shoes'in her daim onların yanında olduğunu bilir ve güvenirler. Onların isteklerini dinler, ihtiyaçlarını tespit eder ve onların başarısı için en uygun ve profesyonel koşulları sağlarız. Senelerce Siyah Erkek Ayakkabı üretimine ağırlık veren firmamız, 2012 senesinden itibaren bayan ayakkabısı üretimine de başlamıştır. Erkek ayakkabı modellerimizde olduğu gibi, seçilen kadın ayakkabı modellerimiz de günlük kullanıma hitap eden şık, konforlu ve spor modellerdir.

Terra Shoes, 1978 senesinde Siyah Erkek Ayakkabı sektörünün kalbi olan Gedikpaşa semtinde bir aile işletmesi olarak kurulmuştur. Gün geçtikçe çoğalan talepler karşısında, bu taleplere cevap verebilmek amacıyla girişimin büyümesi gerekmiştir. Bu sebeple Terra Shoes imalatını daha çağdaş ve modern usullerle yapabilmek amacıyla hali hazırda kurulu fabrikalarına geçmek durumunda kalmıştır.

Laleli piyasasının revaçta olduğu dönemlerde ihracatın önemini kavrayan TERRA, öngörüde bulunarak yurtdışı fuarlara katılarak yerli ve yabancı müşteri portöyünü genişleterek hizmet vermeye başlamıştır.

Sektör fuarlarını ve gelişmelerini yakından takip edilerek çağdaş ve modern üretim teknolojileri işletme bünyesine katılmış ve aynı zamanda mevcut üretim kapasitesi de yükseltilmiştir.

Siyah spor ayakkabı modelleri

Spor ayakkabı denilince akla konfor ve rahatlık geliyor. Spor giyim ürünlerinde aradığınız konforu spor ayakkabı modellerinde de arıyorsanız kaliteli bir seçim yapmanız gerekiyor. Kaliteli, birinci sınıf konfor sağlayan siyah spor ayakkabı modelleri için hem kadınlara hem de erkeklere hitap eden tasarımları yakından inceleyerek satın alma fırsatı sunuyoruz! Siz değerli müşterilerimize sektör tecrübemiz ile beraber en şık ve aynı zamanda en trend spor ayakkabı modellerini sunmaya özen gösteriyoruz.

Erkekler için iç tabanı ortopedik, rahat ve konforlu olan siyah spor ayakkabıları sunarken aynı zamanda kadınlar için de estetik ve şık detaylar taşıyan spor ayakkabı modelleri sunuyoruz. Hemen ürünlerin özellik, fiyat ve model detaylarını yakından inceleyerek güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz!

TOP